نصب جک پارکینگ

امروز

جک درب پارکینگ چیست؟ قیمت جک برقی پارکینگ به چه صورت است؟ این‌ها سؤالاتی به شمار می‌روند که بیشترین متقاضیان خرید جک‌های کنترلی با آن‌ها مواجه بوده و به دنبال دریافت پاسخی مناسب برای آن‌ها هستند تا بتوانند خرید بهتری را تجربه کنند. جک درب پارکینگ را با نام‌های دیگری همچون جک برقی درب و جک ورودی نیز می‌شناسند و در حال حاضر به‌طور گسترده‌ای در سراسر دنیا مورداستفاده قرار می‌گیرد. این جک‌ها با ساختار بی‌نظیر خود قابلیت‌های بی‌شماری را برای شما به همراه دارند تا بتوانید درب‌های خود را به‌صورت اتوماتیک باز و بسته نمایید.

جک درب کنترلی حدود 20 سال است که وارد بازار کشورمان شده و لازم است بدانید تاکنون با استقبال گسترده‌ای از سوی عموم مردم مواجه شده است. از مهم‌ترین کاربردهای بی‌نظیر این جک‌ها باز و بسته نمودن درب‌ها به‌صورت اتوماتیک است تا به این طریق بتوان زمینه‌های سهولت و آسایش را برای ساکنین ساختمان‌ها فراهم نمود. در ادامه این نوشتار ضمن پاسخ به پرسش‌هایی که بیان شد به بررسی قابلیت‌ها و ویژگی‌های بارز جک درب کنترلی نیز خواهیم پرداخت تا به این طریق بتوانید خرید بهتری را تجربه کنید. از شما می‌خواهیم جهت کسب اطلاعات بیشتر تا انتها ما را مهمان نگاه‌های پرفروغ خود نمایید.


جک درب پارکینگ

جک درب پارکینگ چیست؟

نوشتار خود با پاسخ به این پرسش که جک درب پارکینگ چست آغاز می‌کنیم تا ادامه نوشتار را با دید بازتری مطالعه کنید. همان‌گونه که در بخش قبل نیز بیان نمودیم جک درب کنترلی حدود 20 سالی است که وارد کشورمان شده است و تاکنون نیز توانسته است افراد بسیاری را به خود جذب سازد تا از این جک‌ها برای باز و بسته نمودن درب‌های خود استفاده کنند. جک برقی درب پارکینگ با قابلیت‌های بی‌نظیر خود علاوه بر فراهم نمودن آسایش برای ساکنین برای رفت‌وآمد قادر است تا امنیت آن‌ها نیز تأمین نماید زیرا دیگر نیازی نیست تا برای باز و بسته نمودن درب‌های خود به‌صورت دستی از ماشین‌هایشان فاصله بگیرند.

در حال حاضر انواع مختلفی از جک درب کنترلی را می‌توان در سطح بازار مشاهده نمود که هرکدام ویژگی‌های خاص خود را داشته و برحسب نیاز می‌توانید آن‌ها را تهیه کنید. اگر بخواهیم به بهترین کشور تولیدی این جک‌ها اشاره کنیم می‌توان ایتالیا را نام برد که در این راستا فعالیت‌های گسترده‌ای داشته و هم‌اکنون نیز محصولات این کشور در سطح ایران نیز قابل خریداری هستند. قبل از خرید جک درب کنترلی لازم است نکات مهمی را در نظر گرفته و به اطلاعات مفیدی دست یابید. این مجموعه اطلاعات تنها در قیمت جک برقی پارکینگ خلاصه نمی‌شود بنابراین دقت عمل کافی را برای تجربه خریدی بهتر به کار گیرید.


مرکز فروش جک درب پارکینگ

نحوه کار جک درب کنترلی

چگونگی کارکرد جک درب کنترلی به این صورت است که بازوهای به کار رفته در تولید این جک‌ها در یک طرف درب‌های تک لنگه و در دو طرف درب‌های دو لنگه قرار می‌گیرند و زمانی که شما دکمه تعبیه شده بر روی ریموت این جک‌های کنترلی را فشار می‌دهید درب ساختمان به‌صورت اتوماتیک باز و بسته می‌شود.

این جک‌ها مزیت‌های قابل‌توجهی برای شما به همراه دارند به همین دلیل است که به‌طور گسترده‌ای در سراسر دنیا مورداستفاده قرار می‌گیرند. همان‌گونه که در بخش‌های قبل نیز بیان نمودیم شما با استفاده از این جک‌های برقی می‌توانید امنیت و آسایش بیشتری را احساس نموده و بدون نیاز به پیاده شدن از خودرو درب ورودی ساختمان خود را به‌راحتی باز و بسته کنید. توصیه داریم به‌سادگی از کنار مجموعه قابلیت‌های بی‌نظیر این جک‌های کنترلی عبور ننمایید.

انواع مختلف جک درب کنترلی

در این بخش از نوشتار خود با عنوان قیمت جک برقی پارکینگ قصد داریم تا به بررسی انواع مختلف این جک‌های برقی بپردازیم. در حال حاضر برحسب نیاز، انواع مختلفی از جک درب کنترلی را می‌توان در سطح کشور مشاهده نمود که هرکدام توسط برند خاصی همراه با مجموعه ویژگی‌های منحصربه‌فردی تولید و روانه بازار شده‌اند. از مهم‌ترین نمونه‌های این جک‌های کنترلی می‌توان وارد زیر را نام برد که هر کدام در بازار کنونی اهمیت خاص خود را داشته و قیمت جک برقی پارکینگ برای هرکدام از این نمونه‌ها متفاوت است.


جک برقی درب بازکن

ویژگی‌های بارز جک‌های بازویی پارکینگ

یکی از پرمصرف‌ترین جک‌های درب کنترلی که امروزه در سطح بازار به‌طور گسترده‌ای به فروش می‌رسند جک‌های بازویی پارکینگ هستند که بیشترین کاربرد آن‌ها برای درب‌های کشویی است. به‌طور معمول از این نوع جک‌ها برای درب‌های دو لنگه‌ای استفاده می‌شود، زیرا قابلیت‌های لازم برای برآورده نمودن نیازهای مصرف‌کنندگان در این حوزه را دارا هستند. بر روی درب‌های دو لنگه دو عدد جک بازویی پارکینگ قرار می‌گیرد که هرکدام برای باز نمودن یکی از لنگه‌ها مورداستفاده قرار گرفته و می‌توانند درب تا 90 درجه باز کنند.

این جک‌ها بهترین گزینه برای ساختمان‌هایی به شمار می‌روند فضای کافی را برای باز و بسته شدن درب دارا بوده و می‌توانند بدون بروز هرگونه مشکلی از نظر فضایی فعالیت خود را ادامه دهند. از عمده مصارف جک بازویی پارکینگ می‌توان به درب پارکینگ حیاط و ویلاها اشاره نمود که امروزه با توجه به پیشرفت‌هایی که در عرصه صنعت ساختمان‌سازی صورت پذیرفته است به‌طور چشمگیری طراحی و ساخته می‌شوند.

استفاده از سیستم‌های کنترل سرعت در جک پنوماتیک پارکینگ

یکی دیگر از نمونه‌های جک درب کنترلی که در بخش‌های قبل نام بردیم جک پنوماتیک پارکینگ است که نسبت به جک‌های دیگر قدمت بالاتری داشته و هم‌اکنون نیز مورداستفاده قرار می‌گیرد. برای طراحی و ساخت این جک‌ها سیستم‌های خاصی با نام کنترل سرعت مورداستفاده قرار می‌گیرند که ویژگی‌های خاص خود را داشته و قادرند تا با تکیه بر این ویژگی‌ها قابلیت‌های بی‌نظیری را نیز به جک‌های پنوماتیک بیفزایند.

 زمانی که از جک‌های پنوماتیک استفاده می‌شود صدای بسیار کمی به گوش می‌رسد که این امر به دلیل عدم استفاده از موتور در ساختار جک‌های پنوماتیک است که موجب می‌شود تا جک‌ها بتوانند به‌راحتی درب‌های ورودی شما را باز کنند. برخی ممکن است با این پرسش که برای انتقال نیرو در این نوع جک‌ها چه کاری می‌توان انجام داد مواجه باشند که در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که جک‌های پنوماتیک نیاز به شارژ شدن دارند و اگر حین باز و بسته نمودن درب صدایی ایجاد شد نیاز است سیستم این نوع جک‌های کنترلی را شارژ کنید.

اگر بخواهیم اشاره‌ای نیز به میزان تحمل بار این جک‌ها داشته باشیم می‌توان گفت هرکدام از لنگه‌های در که جک‌های پنوماتیک بر روی آن‌ها تعبیه شده می‌توانند تا 250 کیلوگرم وزن را تحمل نمایند به همین دلیل است که این نوع جک‌ها را در دسته جک‌های کم قدرت قرار داده‌اند.


درب ریموتی پارکینگ اتوماتیک

ساختار جک‌های الکترومکانیکی پارکینگ

جک درب کنترلی الکترومکانیکی بهترین گزینه برای درب ساختمان‌های مسکونی به شمار می‌رود زیرا این ساختمان‌ها تردد کمتری داشته در نتیجه فشار کمتری به جک‌ها وارد می‌شود. علاوه بر این باید بدانید درب‌هایی که برای ساختمان‌های مسکونی مورداستفاده قرار می‌گیرند وزن پایین‌تری نسبت به درب‌های دیگر دارند و این امر نیز یکی از دلایل مؤثر بودن این نوع از جک‌های کنترلی برای ساختمان‌های مسکونی است.

جک‌های الکترومکانیکی قادرند تا با استفاده از چرخ‌دنده و گیربکس‌ها فعالیت خود را ادامه دهند و در واقع می‌توان این تجهیزات را جزئی از ساختار این نوع از جک‌های درب کنترلی دانست. قیمت جک برقی پارکینگ از نوع الکترومکانیکی نسبت به نمونه‌های دیگر متفاوت بوده و نمی‌توان در این زمینه نیز نظر قطعی داد. ابزارهای چرخ‌دنده و گیربکس‌ها با قابلیت‌هایی که دارند می‌توانند حرکات چرخشی را به حرکات خاطی تبدیل نموده و به این صورت درب‌های ورودی پارکینگ را باز و بسته کنند. جک درب کنترلی الکترومکانیکی ظرفیت تحمل وزنی معادل 100 تا 500 کیلوگرم برای درب‌ها را دارا بوده و می‌تواند به‌راحتی این نوع درب‌ها را به‌صورت اتوماتیک باز و بسته نماید.


نصب جک پارکینگی

ویژگی‌های جک درب کنترلی هیدرولیکی

جک‌های هیدرولیکی آخرین نمونه از جک‌های کنترلی موجود در بازار هستند که برای ساختمان‌هایی با میزان تردد بالا همچون ساختمان‌های تجاری و اداری کاربرد دارند. در ساختار این نوع جک‌ها می‌توان محفظه‌هایی را به شکل استوانه مشاهده نمود که با وارد شدن نیرو به این محفظه‌ها جک فعالیت خود را در راستای باز و بسته نمودن اتوماتیک درب‌ها آغاز می‌کند. قیمت جک برقی پارکینگ از نوع هیدرولیکی نسبت به جک‌های الکترومکانیکی بیشتر بوده و شما برای خرید این نوع جک‌ها باید بودجه بیشتری را در نظر بگیرید.

اهمیت جک درب کنترلی برای ورودی ساختمان‌ها

استفاده از جک درب کنترلی برای درب پارکینگ‌ها شما با مزیت‌های بی‌شماری مواجه می‌سازد به همین دلیل توصیه داریم به‌سادگی از کنار چنین سیستم‌هایی که می‌توانند آرامش شما را فراهم سازند عبور ننمایید. این درب‌ها بدون دخالت دست می‌توانند فرآیند باز و بسته نمودن درب‌های ورودی شما به‌صورت اتوماتیک انجام داده و شرایط مطلوبی را برای شما و دیگر ساکنین ساختمان رقم بزنند. حین استفاده از جک درب کنترلی تمام بررسی‌های لازم را در زمینه سالم بودن آن‌ها انجام دهید؛ زیرا اگر این نوع جک‌ها خراب باشند قادر نخواهند بود تا به‌درستی درب‌های ورودی شما باز و بسته کنند.

همان‌گونه که بیان نمودیم در حال حاضر نمونه‌های مختلفی از جک‌ها تولید و به بازار عرضه می‌شوند اما این نکته را نیز فراموش نکنید که هرکدام از این نوع جک‌ها را باید بر اساس ورودی ساختمان خود مورداستفاده قرار دهید. از مهم‌ترین نکاتی که لازم است قبل از خرید جک درب کنترلی رعایت نمایید می‌توان به میزان تردد و وزن درب‌های ساختمان اشاره نمود که هر کدام اهمیت خاص خود را داشته و نیاز به بررسی کامل دارند.


بهترین مدل جک پارکینگ

قیمت جک برقی پارکینگ

در راستای قیمت جک برقی پارکینگ نمی‌توان نظر قطعی داد زیرا از جمله مواردی به شمار می‌رود که عوامل مؤثری می‌توانند سبب تغییر آن شوند. از مهم‌ترین عوامل مؤثر در این زمینه می‌توان به مدل، برند و ... اشاره نمود که تأثیرات شدیدی بر روی قیمت این جک‌ها دارند. در اینجا این پرسش مطرح می‌گردد که این عوامل چگونه موجب تغییر قیمت جک برقی پارکینگ می‌شوند؟ در ادامه نوشتار به بررسی این موضوع نیز خواهیم پرداخت.

تأثیر نوع جک در قیمت جک درب کنترلی

اولین گزینه اثرگذاری که در این نوشتار قصد داریم تا به تشریح آن بپردازیم نوع جک به کار رفته در ساختار جک درب کنترلی است که اهمیت بسزایی داشته و نباید نادیده گرفته شود. به‌طور معمول برندهای تولیدکننده جک‌ها را به دو صورت بازویی و ریلی تولید و به بازار عرضه می‌کنند. هرکدام از این جک‌ها ویژگی‌های خاص خود را دارند و لازم است قبل از استفاده فضای به‌کارگیری را در نظر بگیرید. هر کدام از این نوع جک‌ها قیمت خاص خود را دارند بنابراین استفاده از هر کدام نیز می‌تواند سبب تغییر قیمت جک برقی پارکینگ برای شما شود.


جک برقی درب حیاط

تأثیر جک‌های بازو کوتاه بر قیمت جک درب پارکینگ

جک‌های بازو کوتاه را به‌صورت اختصار بازو کوتاه نیز می‌نامند و معمولاً برای درب‌هایی کاربرد دارند که ارتفاعی حدود 1 و 80 سانتی‌متر دارند. این نوع جک‌ها اصلاً گزینه خوبی برای درب‌هایی با ارتفاع بیشتر نبوده و نمی‌توانند نیازمندی‌های شما را برآورده سازند بنابراین بهتر است قبل از خرید حتماً ارتفاع درب خود را موردبررسی قرار دهید.

 علاوه بر این لازم است بدانید این نوع جک‌ها برای درب‌هایی که وزن هر لنگه آن‌ها بیشتر از 400 کیلوگرم است نیز کاربرد نداشته و بهتر است برای چنین درب‌هایی مورداستفاده قرار نگیرند زیرا دچار آسیب خواهند شد. قیمت این نوع جک‌ها نیز با جک‌های بازو بلند متفاوت است بنابراین استفاده از آن‌ها نیز می‌تواند قیمت جک برقی پارکینگ را برای شما تغییر دهد.


جک درب پارکینگ ارزان

جک‌های پارکینگ بازو بلند و قیمت آن‌ها

سومین عاملی که می‌تواند سبب تغییر قیمت جک درب کنترلی گردد استفاده از جک‌های بازویی بلند است. این نوع جک‌های برای درب‌هایی مناسب هستند که دارای ارتفاعی تا 3 متر هستند زیرا به‌خوبی می‌توانند این نوع درب‌ها را ساپورت نموده و دچار خرابی نیز نشوند. لازم به ذکر است جک‌های بازویی بلند قدرت بیشتری نسبت به بازو کوتاه دارند بنابراین می‌توانند درب‌هایی را که وزن هر کدام از لنگه‌های آن‌ها برابر با 480 کیلوگرم هستند را نیز تحمل کنند. برحسب قدرتی که جک‌های بازو بلند دارند قیمت آن‌ها بیشتر از جک‌های بازو کوتاه است به همین دلیل استفاده از آن‌ها نیز شما را متحمل هزینه‌های بیشتری خواهد نمود.


قیمت جک درب پارکینگ ایرانی

اثرات جک ریلی بر قیمت جک درب کنترلی

جک‌های ریلی یکی دیگر از نمونه‌های جک درب کنترلی به شمار می‌روند که در حال حاضر نمونه‌های مختلفی از آن‌ها را که توسط برندهای مختلفی تولید شده‌اند را می‌توان در سطح بازار مشاهده نمود. از این جک‌ها باید در مکان‌هایی بهره برد که فضای کافی برای باز و بسته شدن درب وجود ندارد زیرا ساختار این نوع جک‌ها به‌گونه‌ای است که نیاز به فضای چندانی برای باز و بسته شدن اتوماتیک ندارند.

از این نوع جک‌ها می‌توان برای درب‌هایی که به‌صورت کشویی نیز باز و بسته می‌شوند استفاده نمود اما لازم است قبل از خرید نکات مهمی را موردبررسی قرار داد. توصیه داریم قبل از خرید این نوع جک‌ها میزان تردد و وزن درب خود را مورد ارزیابی قرار داده سپس بر اساس این موارد جک موردنظر خود را تهیه کنید. این موارد تأثیرات بسیاری در قیمت جک برقی پارکینگ دارند و نباید به‌سادگی از کنار آن‌ها عبور نمود.


بهترین برند جک پارکینگ

نوع جک برقی

جک‌های برقی یکی دیگر از نمونه‌های جک درب پارکینگ به شمار می‌روند که در حال حاضر به‌طور گسترده‌ای مورداستفاده قرار می‌گیرند. همان‌گونه که در بخش‌های قبل نیز بیان نمودیم این نوع جک‌ها به‌صورت الکترومکانیکی و هیدرولیکی در سطح بازار موجود و قابل خریداری هستند اما باید بر اساس میزان تردد در ساختمان یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. هر کدام از این جک‌ها قیمت خاص خود را دارند بنابراین به‌عنوان یک عامل مؤثر بر قیمت جک برقی پارکینگ شناخته می‌شوند.

اثرات برند تولیدکننده بر قیمت جک درب کنترلی

برند تولیدکننده یکی از مهم‌ترین عامل‌های اثرگذار بر قیمت هر محصولی به شمار می‌رود. این امر برای جک‌های درب کنترلی نیز صدق می‌کند. امروزه برندهای داخلی و خارجی بسیاری در راستای عرضه و فروش این جک‌ها فعالیت دارند که خرید هرکدام از محصولات آن‌ها شما را متحمل هزینه‌های متفاوتی می‌نماید. این طبیعی است که برندهای خارجی برای فروش محصولات خود قیمت بالاتری نسبت به برندهای داخلی را در نظر بگیرند اما این نکته را نیز فراموش نکنید که امروزه برندهای داخلی نیز کیفیت بسیار بالایی داشته و نباید به‌سادگی از کنار محصولات داخلی کشورمان عبور نمود.


درب بازکن برقی

برآورد قیمت جک پارکینگ

برای برآورد میزان قیمت جک برقی پارکینگ لازم است ابتدا فاکتورهای مهمی همچون نوع جک مورداستفاده را بررسی نمود. در این راستا باید بتوانید از میان جک‌های موجود در بازار همچون جک‌های ریلی، برقی و بازویی بهترین گزینه را متناسب با درب‌های خود انتخاب نمایید. میزان پهنای هر لنگه، وزن هر لنگه و میزان رفت‌وآمد نیز از دیگر فاکتورهایی به شمار می‌روند که بررسی آن‌ها می‌تواند به شما در برآورد قیمت جک برقی پارکینگ کمک‌های شایانی نماید.

با جمع‌آوری این مجموعه اطلاعات می‌توانید به این موضوع که از میان جک‌های هیدرولیک و الکترومکانیکی کدام یک برای شما مناسب‌تر هستند پی ببرید. در حال حاضر جک‌های هیدورلیکی به‌طور گسترده‌ای مورداستفاده قرار می‌گیرند زیرا این نوع جک‌ها قدرت بالاتری نسبت به جک‌های الکترومکانیکی داشته و می‌توانند میزان بار بیشتری را تحمل کنند همین امر موجب شده است تا فروش بیشتری را نیز به خود اختصاص دهند.

قدرت موتورهای هیدورلیک

موتورهای هیدورلیک در سیستم جک درب کنترلی قدرت چشمگیری دارند اما باید این نکته را نیز در نظر بگیرید که کاربرد این نوع موتورها تنها به جک‌های برقی محدود نمی‌شود بلکه در بالابرها نیز به‌وفور مورداستفاده قرار می‌گیرند. این موتورها قیمت بیشتری نسبت به موتورهای دیگر دارند بنابراین دست‌یابی به این امر که آیا می‌توان از آن‌ها برای درب‌های خود استفاده نمود می‌تواند به شما در محاسبه قیمت جک برقی پارکینگ کمک‌های بسیاری نماید.


جک پارکینگی درب ویلا

محاسبه میزان ارزش جک برقی پارکینگ

زمانی که شما بتوانید به‌خوبی میزان ارزش جک برقی پارکینگ را محاسبه کنید قادر خواهید بود تا به قیمت تقریبی جک درب کنترلی خود نیز دست یابید. امروزه موتورهای الکترومکانیک به دو صورت 240 ولت و 220 ولت در بازار موجود هستند که هر کدام ویژگی‌های خاص خود را دارند. اگر بخواهیم به این ویژگی‌ها اشاره کوتاهی داشته باشیم باید بدانید جک‌های 240 ولت توان کمتری نسبت به جک‌های 220 ولت دارند اما کمتر داغ شده و برای درب‌هایی کاربرد دارند که میزان رفت‌وآمد برایان‌ها کم است.

جک‌های 220 ولت در حال حاضر عمومیت بیشتری داشته و برندهای بسیاری در راستای تولید آن‌ها فعالیت دارند. از دیگر مواردی که می‌تواند به شما در تعیین ارزش جک درب کنترلی کمک کند تولید آن توسط برندهای داخلی و خارجی است زیرا برندهای داخلی قیمت پایین‌تری را برای محصولات خود در نظر می‌گیرند. شما با بررسی این موارد می‌توانند به محاسبه ارزش این جک‌ها برای برآورد قیمت جک برقی پارکینگ پرداخته و به اطلاعات مفیدی دست یابید.

Call Now Buttonمرکز سفارش : 09126788378