نصب درب اتوماتیک شیشه ای

امروز

امروزه انواع درب شیشه ای اتوماتیک کشویی که تقریبا در هر ساختمانی استفاده می شود، یک عنصر ساختمانی ضروری است. عملکرد این محصول به گونه ای است که با نزدیک شدن به درب به طور خودکار باز می شود و به فرد اجازه ورود و خروج را می دهد. درب های اتوماتیک شیشه ای بیشتر در مکان هایی مانند مراکز خرید، بیمارستان ها و هتل ها تعبیه می شوند. استفاده از آن برای همه افراد آسان است زیرا برای باز کردن درب نیازی به نیروی فیزیکی ندارید.

سیستم درب شیشه ای برقی با کاربری آسان و تنوع بالای خود، برای همه محیط ها و مراکز مناسب است. درهای شیشه ای اتوماتیک در هنگام ورود و خروج به طور خودکار پشت سر افراد بسته می شوند و با به حداقل رساندن اتلاف گرما، در مصرف انرژی و هزینه شما صرفه جویی می کنند.

در مقایسه با سایر انواع درب های اتوماتیک بسیار ایمن هستند. آنها معمولاً به دلیل امنیت بالای خود، در محیط ها و مکانی های زیادی استفاده می شوند. انواع مختلف اپراتور درب شیشه ای اتوماتیک کشویی دارای یک دستگاه داخلی برای شناسایی و محافظت در برابر موانعی هستند که ممکن است در مسیر ورودی در هنگام باز یا بسته شدن ایجاد شوند. آنها برای استفاده مکرر، نصب در مکان های شلوغ و پر رفت و آمد مناسب و ایده آل هستند.


درب شیشه ای اتوماتیک

قیمت خرید و نصب درب شیشه ای اتوماتیک کشویی

هدف از نصب سیستم درب شیشه ای بازشو برقی، صرفه جویی در مصرف انرژی است. به لطف شیشه باکیفیت این محصول، هوای گرم خارج نمی شود و هوای سرد به همین صورت وارد نمی شود. به همین دلیل، درب های شیشه ای اتوماتیک در اغلب مراکز فروشگاهی استفاده می شوند. برخلاف درب های معمولی، تغییر دما ایجاد نمی کند و از سرد شدن یا گرم شدن بیش از حد هوا جلوگیری می نمایند.

خروج از طریق درب شیشه ای اتوماتیک کشویی در کسری از ثانیه اتفاق می افتد. این در حالی است که برای ورود و خروج از درب های معمولی، باید زمان بیشتری را صرف کنید. همچنین درب های معمولی در طول زمان دوام زیادی از خود نشان نمی دهند. انواع درب های شیشه ای که از نظر زیبایی در مرتبه بالایی قرار دارند، از جمله محبوب ترین محصولات در مکان های مختلف هستند.

درب شیشه ای اتوماتیک کشویی مجهز به سیستم امنیتی هوشمند بوده و از جمله محصولات بسیار کاربردی در زمینه تامین امنیت افراد و همچنین صرفه جویی در مصرف انرژی می باشد. به لطف رادارهای متصل به درب های اتوماتیک، مکانیزم موتور بدون هیچ گونه اختلال و مشکل به فعالیت خود ادامه می دهد. استفاده از آن، به ویژه در هتل ها و فروشگاه های زنجیره ای، بیمارستان ها، مراکز خرید، شرکت ها و همچنین در فرودگاه ها رو به رشد است.

سیستم درب شیشه ای مخصوصا برای مراکز خرید و فروشگاه های بزرگ، دسترسی و ورود آسان به محیط داخلی را بدون نیاز به باز کردن درب های سنگین برای مشتریان فراهم می کند. همچنین از ایجاد صف و ازدحام جلوگیری می کند. مهمتر از همه، جلوه و ظاهر خوبی به محیط مورد نظر شما می بخشد و به زیبایی ظاهری فروشگاه کمک قابل توجهی می کند.


مرکز فروش اپراتور درب اتوماتیک

نکات قابل توجه حین خرید درب شیشه ای برقی

امروزه درب شیشه ای اتوماتیک کشویی که تقریبا در هر ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرند، عموماً به کمک باکیفیت ترین انواع شیشه طراحی و تولید می شود. در بیشتر مواقع، قاب و سازه اطراف این درب ها را به کمک فولاد مقاوم ضد زنگ ایجاد می کنند. این سیستم که برای صرفه جویی در مصرف انرژی ساخته شده است، بلافاصله هنگام ورود به منطقه، شما را شناسایی می کند و به صورت خودکار باز می شود.

برای باز کردن درب نیازی به نیروی فیزیکی ندارید. سیستم درب شیشه ای بدون زحمت و با استفاده آسان، مورد استفاده قرار می گیرد و با قیمت ارزان خود برای خرید مناسب است. البته پیش از خرید باید نکات قابل توجهی را مدنظر قرار دهید.


خرید آنلاین درب اتوماتیک شیشه ای
سفارش اجرای درب اتوماتیک شیشه ای فروشگاه

چرا باید درب شیشه ای اتوماتیک کشویی را ترجیح داد؟

اگر می خواهید کسب و کار خود را تجدید کنید یا ظاهری جدید و پویا به محیط کاری خود ببخشید، درب شیشه ای اتوماتیک کشویی گزینه بسیار خوبی است. آنها با استفاده از متریال و عناصر کاربردی، طراحی مبتکرانه و ظاهر بسیار زیبا زندگی شما را آسان تر می کنند. برای باز کردن یا بستن درب، نیازی به تلاش زیاد نخواهید داشت و می توانید بدون اتلاف زمان، با ایستادن در مقابل درب آن را باز کنید.

آنها به دلیل تنوع و فناوری تولید خود و حداقل نگهداری در مقایسه با سایر انواع درب، یک گزینه اقتصادی عالی هستند. در بازار می‌توانید انواع مدل‌ها، مواد، رنگ‌ها و طرح های مختلف درب را بیابید که می‌توانند با هر نوع ساختمانی تطبیق داده شوند. آنها آسایش و رفاه را به شما ارائه می دهند. سیستم درب شیشه ای اتوماتیک بدون نیاز به انجام حرکت یا نیروی فیزیکی ، به طور خودکار باز یا بسته می شود.

 این امر به ویژه زمانی مفید است که، به عنوان مثال، در وسط باران یا سرما به ساختمان خود می‌رسید یا وسایل زیادی در دست خود دارید و نمی توانید با دستانتان درب را باز کنید. نصب آنها ساده است و برای اینکه بتوان آن را در ساختمان قرار داد، نیازی به تغییر کل محوطه نیست.

این محصولات در هر محیطی که استفاده شوند احساس راحتی و آسایش زیادی را برای شما به وجود می آورند زیرا بسیار مطمئن و ایمن می باشند. برخی از مدل ها دارای کنترل از راه دور نیز می باشند. با وجود چنین درب هایی، هیچ مزاحمی نمی‌تواند به محیط داخلی شما دسترسی داشته باشد. تمیز کردن و نگهداری آنها نیز راحت تر از سایر درب ها است.


درب شیشه ای سکوریت برقی
نصب درب شیشه ای اتوماتیک

نور بیشتر با درب های شیشه ای اتوماتیک

همانطور که از نامش پیداست، درب شیشه ای اتوماتیک ریلی تمام نور خورشید را به داخل فضا راه می دهد. با کمک این محصول فضای داخلی بسیار روشن‌تر از قبل به نظر می رسد. این امر باعث می شود که مشتری تمایل بیشتری برای ورود به مرکز و دفتر شما داشته باشد. فروشگاه های تیره و تار کمتر احتمال دارد مشتریان خود را جلب کنند. برای همین توصیه می شود که در اغلب مراکز فروشگاهی، از این درب ها استفاده کنید.

مسلم است که با وجود نور بسیار بیشتر در محیط، فضای داخلی شما نیز بزرگ‌تر از حالت قبلی نشان داده می شود. در حقیقت، کاری که نور خورشید انجام می‌دهد، ایجاد احساس فضایی باورنکردنی است. هنگامی که فرایند نصب درب اتوماتیک را انجام می دهید، تمام نور خورشید را به محیط داخلی خود وارد می کنید.

علاوه بر این، در اغلب محیط های اداری، افزایش نور در داخل محیط از ایجاد کسالت کارکنان و کارمندان جلوگیری می کند و به افزایش بازدهی آنان کمک می کند. در برخی از تحقیقات نشان داده شده است که تمرکز افراد حین افزایش نور محیط بالاتر می رود. برای همین پس از نصب درب شیشه ای اتوماتیک اسلایدی به طور مشهود و کاملا مستقیم شاهد افزایش تلاش و تمرکز کارکنان خود خواهید بود.

صرف نظر از نیاز شما، هر فروشگاه، شرکت و مجموعه ای می تواند از درب شیشه ای اتوماتیک کشویی برای فضای ورودی و خروجی خود استفاده کند. حسگرهای هوشمند به افراد عادی و افرادی که دارای معلولیت هستند کمک می کند تا بدون مشکل شناسایی شده و از درب عبور کنند. حسگرها تضمین می کنند که هیچ مانعی برای افرادی که نیاز فوری به عبور از درب دارند، وجود نداشته باشد. با نصب درب اتوماتیک در تأسیساتی مانند بیمارستان ها، استانداردهای بهداشتی بالا را می توان حفظ کرد زیرا ورود بدون تماس را ممکن کرده و در نتیجه خطر انتشار میکروب ها را به حداقل می رساند.


محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه ای
درب شیشه ای کشویی مغازه ریموتی برقی

ایمنی بالای درب شیشه ای اتوماتیک کشویی

مطمئنا شما نیز در خصوص امنیت بالای درب های اتوماتیک شنیده اید. سیستم درب شیشه ای اتوماتیک می تواند در مواقع اضطراری که یک ساختمان نیاز به تخلیه ایمن و سریع دارد، بسیار مفید باشد. این سیستم به عنوان یک درب خروج اضطراری عمل می کند و می تواند در استراتژی خروج کارایی خوبی را از خود نشان دهد. با نصب چنین درب هایی اطمینان حاصل می شود که ساختمان همیشه ایمن است، به راحتی تخلیه می شود و در عین حال مطابق با مقررات درب ضد حریق ساخته شده است.

همچنین می‌توان درها را طوری تنظیم کرد که باز بمانند و به افراد امکان می‌دهد بدون نیاز به باز و بسته کردن در هنگام خروج، به راحتی ساختمان خارج شوند. درب های اتوماتیک با یک سری سنسور کار می کنند که می توانند موارد مختلفی مانند صدا، نور، وزن و حرکت را تشخیص دهند. انواع مختلفی از این سنسورها وجود دارد و هر کدام ممکن است برای محیط متفاوتی مناسب تر باشند. به عنوان مثال، برخی از درها از سنسورهای وزن برای تشخیص اینکه چه شخصی جلوی در است، استفاده می کنند.

یکی دیگر از روش‌های محبوب، سنسورهای حرکتی است که حرکت در اطراف درب را تشخیص می‌دهد و سیگنالی را به درب‌ها ارسال می‌کند تا با فعال شدن این سنسور، درب باز شود. پس از فعال شدن سنسور، پیامی به یک درایو الکترونیکی ارسال می شود که به سنسور متصل است و مکانیسم باز و بسته شدن درب را کنترل می کند. این مکانیزم به درب های اتوماتیک متصل می شود و از چرخ دنده ای که توسط نوارهای لاستیکی متصل می شود، برای کنترل حرکت درب اتوماتیک استفاده می کند.


سنسور چشمی درب اتوماتیک شیشه ای
قیمت درب شیشه ای مغازه اتوماتیک

مرکز خرید انواع درب شیشه ای کشویی

تصور کنید که دفتری دارید که در آن مشتریان زیادی رفت و آمد می کند. این دفتر می تواند یک آژانس یا یک شرکت حقوقی باشد. چه چیزی می تواند باعث ایجاد علاقه مشتری به خدمات شما شود؟ مسلما در پاسخ  می توان گفت که ظاهر یک مجموعه و سبک دکوراسیون آن، تاثیر زیادی در جذب تعداد مشتریان دارد. در صورت نصب درب اتوماتیک، مراجعان به راحتی و به وضوح می توانند آنچه را که در داخل مجموعه شما اتفاق می افتد را مشاهده کنند.

یکی از مزایای اصلی درب اتوماتیک راحتی و آسایشی است که به ارمغان می آورد. درب شیشه ای اتوماتیک کشویی به افراد این امکان را می دهد که به راحتی عبور کنند، بدون اینکه مشکل باز کردن یک درب سنگین را داشته باشند. این بدان معناست که مشتریان از لحظه ای که وارد ساختمان می شوند آسایش را تجربه خواهند کرد. هیچ فردی در عبور از این درب ها مشکل نخواهد داشت زیرا حتی افراد معلول می توانند به راحتی وارد ساختمان شوند.

در پایان تمام این اطلاعات، حفاظ بیست آماده ارائه این خدمات و محصولات در هر زمان به شما می باشد. تجربه ما در این بخش و رضایت بالای مشتری بزرگترین دستاورد ماست. در این راستا ما به همراه تیم مجرب خود سیستم درب شیشه ای برقی و اتوماتیک باکیفیت را به مشتریان خود ارائه می دهیم. این محصولات برای مدت طولانی مشکلی ایجاد نمی کند و مشتریان می توانند به طور مستمر از آن بهره‌مند شوند.

Call Now Buttonمرکز سفارش : 09126788378