نصب دزدگیر منزل و اماکن

امروز

سفارش خرید و نصب دزدگیر اماکن و منزل یکی از مهم ترین مسائلی است که در زمان ساختمان سازی باید مورد توجه قرار بگیرد. در واقع حفظ امنیت محل زندگی حائز اهمیت است و به نحوی یکی از مسائل بسیار مهم برای آرامش ذهنی شهروندان حفظ امنیت اجتماعی است، امنیت می تواند توسط پلیس ها به صورت عمومی و توسط خود شخصی به صورت فردی حاصل شود. برای حفظ امنیت تجهیزات مختلفی وجود دارد که در صورت استفاده از آن ها آمار جرائم و سرقت ها کاهش می یابد.

از جمله این تجهیزات می توان به دزدگیر اماکن اشاره کرد، امکان نصب دزدگیر در منزل و آپارتمان و در مکان های مختلف همچون مغازه و فروشگاه وجود داشته و در صورت هر رخ دادی این دستگاه شروع به آژیر دادن و هشدارمی کند، بدین ترتیب افراد را از خطر رخ داده آگاه می سازد. در برخی مواقع نیز دزدگیرها می توانند با ارسال پیامک به پلیس یا مالک خود آن ها را از شرایط اتفاق افتاده باخبر سازند.

استفاده از دزدگیرها به قدری مزایا برای فرد در پی دارد که امروز ما تصمیم گرفته ایم اطلاعاتی کامل و جامع به منظور خرید و یا نصب آن ها برای شما بازگو کرده؛ در ضمن بهترین مکان برای خرید دزدگیر اماکن و معتبر ترین نمایندگی فروش این دستگاه ضد سرقت را معرفی کنیم؛ پس در ادامه این مطلب همراه ما باشید!


خرید دزدگیر منزل

قیمت خرید و نصب دزدگیر اماکن و منزل

قبل از آنکه پاسخ سوالاتی مانند بهترین مرکز خرید برای تهیه دزدگیر اماکن کدام است و اینکه چه مدل دزدگیر برای خانه و منرل بخریم یا قیمت دزدگیر سیمکارتی تلفن کننده چقدر است را ارئه کنیم، تصمیم داریم شما را به طور کلی با دزدگیر اماکن آشنا سازیم. دزدگیر اماکن به برخی از سیستم هایی که توانایی اعلام سرقت آن هم با ایجاد صداهای مختلف در محیط و جلوگیری از ورود افراد غیر مجاز به محیط را اعلان می کنند گفته می شود. دزدگیرهای اماکن مکانیسم پیچیده ای ندارند با این حال توانایی جلوگیری از سرقت ها و جرائم مختلف را خواهند داشت.

دزدگیرهای اماکن را می توان در محیط های مختلفی به کار برد که از جمله آن ها عبارت اند از مغازه ها و فروشگاه ها، ساختمان های مسکونی، شرکت های خصوصی، کسب و کارها، برخی از مکان های عمومی و.... درون این دستگاه ها حسگرهایی به منظور تشخیص کارهای مشکوک تعبیه شده و قادر به پخش صداهایی بلند است.

درحال حاضر فناوری های بیسار پیشرفته ای در ساخت دزدگیرهای امکان به کار می رود که امکان نصب راحت تر آن ها و برقراری امنیت بیشتر را برای کابران فراهم کرده است.

در بازار انواع مختلفی از دزدگیرهای اماکن وجود داشته که شما با توجه به نیاز و بودجه ای که در نظر گرفته اید می توانید مناسب ترین آن ها را خریداری کنید. نمایندگی فروش حفاظ 20 یک مرکز فروش معتبر اینترنتی در ایران است که محصولاتی متنوع، با کیفیت بالا و قیمت مناسب به کاربران عرضه می کند. در ادامه قصد داریم با ویژگی ها و به طور کلی دزدگیرهایی که این نمانیدگی عرضه می کند آشنا شویم.


دزدگیر مغازه
دزدگیر خانه
دزدگیر اماکن
سیستم دزدگیر تلفن کننده آپارتمان

قطعات و اجزای به کار رفته در ساخت دزدگیر اماکن

از جمله مسائل بسیار مهمی که برای کارایی هر وسیله ای به خصوص دزدگیر اماکن مورد نیاز بوده هماهنگی قطعات و اجزای به کار رفته در ساخت آن است. فارغ از اینکه دزدگیر اماکن از چه نوعی است یک سری قطعات مشترک در همه آن ها وجود داشته که برای کارایی و عملکرد بهتر آن ها اهمیت زیادی دارند. برخی از مهم ترین اجزای به کار رفته در ساخت این تجهیزات عبارت اند از:

سیستم مرکزی از قطعات بسیار مهمی است که تمامی دزدگیرها از آن برخوردار بوده و امکان کنترل اجزای دیگر موجود در سیستم را فراهم می کند. به عبارتی می توان گفت سیستم مرکزی مانند مغز یک انسان عمل می کند، این سیستم بعد از دریافت سیگنال های مختلف از سنسورها پیام ها و فرمان های به منظور کارکرد دیگر قطعات با توجه به سیگنال های دریافتی به آن ها صادر می کند.

passive infrared (PIR) یا همان مادون قرمز که چشم الکترونیک دزدگیر هم نامیده می شود. این قطعه با توجه به امواج مادون قرمزی که به شکل غیرفعال در محیط انتشار پیدا کرده اند عمل می کند. به عبارت ساده‌تر هرگاه سیستم دزدگیر فعال می گردد مدار الکترونیک داخل سنسور مادون قرمز کار خود را آغاز کرده و امواج مادون قرمز را در محیط به شکل پرده های منفی و مثبت انتشار می دهد.

معمولا دزدگیرهای از نظر امواج مادون قرمز به دو دسته چشمی فضای بسته و چشمی فضای باز با توجه به محل نصبی که برای آن ها در نظر گرفته شده است تقسیم بندی می شود. در پاسخ این سوال که کدوم مدلی بخریم باید گفت شما از نظر سنسور مادون قرمز باید با توجه به محل نصب خود مناسب ترین آن ها را از نمایندگی فروش تهیه کنید.

از دیگر اجزای ثابتی که در ساخت دزدگیر اماکن به کار می رود مگنت است. مگنت ها دارای ساختاری آهن ربایی بوده و از دو قطب منفی و مثبت برخودارند. تقابل قطب های منفی و مثبت با یک دیگر مگنت را به وجود آورده و هر چقدر آن ها از هم دور شوند دزدگیر تحریک و اکتیو می شود. مگنت ها باید روی درب یا پنجره نصب شده تا درصورت باز شدن آن ها دزدگیر را فعال کرده و آژیری در محیط پخش کنند.

سیگنال های دریافتی از سمت پنل مرکزی به کمک آژیرها تبدیل به هشدارهای صورتی می شوند. آژیرهای مناسب برای دزدگیراماکن در انواع مختلفی وجود داشته که با توجه به یک محیط می توان مناسب ترین آن را استفاده کرد.

هشدار دهنده نوری قطعه ای است که هنگام رخ داد سرقت و اکتیو شدن هشدارهای صورتی و آژیرها به صورت چشمک زن در محیط نور پخش کرده و اطرافیان را نسبت به خطر موجود در محیط آگاه می سازد.

هنگام مراجعه به یک مرکز خرید برای تهیه دزدگیر اماکن توجه به تلفن کننده اتوماتیک نباید فراموش شود؛ چرا که در برخی مواقع ممکن است فردی برای آگاه شدن از هشدارهای صوتی و یا پخش نور در محیط وجود نداشته باشد، این مسئله باعث می شود سارق با خیال آسوده تری به کار خود مشغول شود.

لذا وجود قطعه ای به نام auto dialer که در کنار سیستم مرکزی قرار می گیرد می تواند از این حادثه جلوگیری کند. در تلفن کننده اتوماتیک امکان ذخیره شماره های مختلف وجود دارد ؛ بنابراین کاربر می توان شماره های مختلفی مانند شماره همراه خود یا پلیس را روی این سیسم ذخیره کرده تا در صورت وقوع هر اتفاقی سیستم مربوطه با یک پیام صوتی از پیش ضبط شده با شماره هایی که روی آن ذخیره شده تماس گرفته و آن ها را از مشکل پیش آمده مطلع سازد.

تلفن کننده های اتوماتیک در دو مدل خط ثابت و سیم کارتی توسط نمایندگی فروش به کاربران عرضه می شود، اگر می خواهید بپرسید کدوم مدلی بخریم باید کفت که انتخاب این دستگاه تنها به نیاز و بودجه شما بستگی دارد.

محل تحت پوشش دزدگیر اماکن از یک شاسی یا پدال برخودار بوده که به صورت دستی در مواقع خطر امکان فعال شدن آن ها وجود دارد. این تجهیزات در بانک ها یا جواهر فروشی و طلا فروشی ها کاربردی تر هستند.


دزدگیر اماکن سیم کارتی
نصب دزدگیر اماکن
بهترین دزدگیر منزل قیمت

انواع مختلف دزدگیر اماکن

همانطور که در بالا نیز گفته شد دزدگیر اماکن برای شناسایی افراد غیر مجاز و جلوگیری از ورود آن ها به محیط به وجود آمده است. در حال حاضر در پی گسترش کسب و کارهای مختلف بازار فروش دزدگیرهای اماکن رشد قابل توجهی داشته و تعداد زیادی دفتر نمانیدگی فروش این تجهیزات در کشور موجود هستند.

شما به عنوان یک کاربر باید با توجه به  قیمت و کیفیت یک سیستم دزدگیر اماکنی به خرید آن اقدام کنید.در مطالب فوق نیز به مرکز فروش اینترنتی حفاظ 20 اشاره کوچکی کردیم، این مرکز بهترین مکان برای خرید انواع دزدگیر اماکن بوده و دزدگیرهای آن با توجه به تکنولوژِی که در ساخت آن ها به کار رفته است به موارد زیر دسته بندی می شوند:

این نوع دزدگیرها را می توان قدیمی ترین دزدگیر امکان دانست و در ساخت آن ها تنها از آژیرهایی برای هشدار استفاده می شود. امکان ارسال هشدار به راه دور توسط این دزدگیرها وجود ندارد.

دزدگیرهای مبتی به آلارم نسل ارتقاء یافته دزدگیرهای ساده هستند که علاوه بر آژیر با استفاده از خطوط تلفن ثابت امکان هشدار از راه دور نیز به کمک آن ها فراهم شده است. البته این دزدگیرها امنیت چندانی نسبت به دزدگیرهای ساده فراهم نمی کنند؛ چرا که امکان قطع یا دزدیدن خطوط تلفن برای سارقان به راحتی امکان‌پذیر است.

دزدگیرهای بی سیم با امکان برقراری ارتباط وایرلس بین سیستم مرکزی و سنسورها امکان جلوگیری از خطر را فراهم کرده اند. استفاده و نصب این دزدگیرها به دلیل برخورداری از سنسورهای چشمی به راحتی امکان‌پذیر است. در صورت هر گونه رخ دادی سنسورهای چشمی به سرعت آن را تشخیص داده و پیغام فعال شدن آژیرها و هشدارهای از راه دور را به پنل مرکزی صادر می کند. برقراری ارتباط سنسورها با پنل مرکزی در دزدگیرهای بی سیم از طریق امواج رادیویی فراهم شده است.

ممکن است قیمت این دزدگیرها نسبت به دزدگیرهای سیم کارتی بیشتر باشد اما اگر از مشاوران نمایندگی فروش راهنمایی بخواهید مطمئنا به شما می گویند که هزینه های زیر ساخت دزدگیرهای با سیم نسبت به قیمت دزدگیرهای بی سیم اصلا مقرون به صرفه نخواهد بود.

در پاسخ سوال کدوم مدلی بخریم می توان گفت دزدگیرهای سیم کارتی گزینه بسیار مناسبی اند، این دزدگیرها به کمک سیم کارتی که درون آن ها تعبیه شده در زمان وقوع خطر برای مالک پیغام هایی مبنی بر وجود خطر ارسال می کنند.

دزدگیرهای تحت شبکه برای استفاده در ساختمان ها و برج های بسیار بزرگ مناسب بوده و می توان آن ها را با دیگر تجهیزات امنیتی تجمیع کرد. این نوع از دوربین ها برای کاربران امکان مدیریت از راه دور و مانیتورینگ را فراهم کرده است.  شبکه کاربری مخصوص این دزدگیرها امنیت فوق‌العاده بالایی در محیط به ارمغان می آورد. گزارش دقیق و لحظه به لحظه رویداد از طریق سایت های امنیتی یا ایمیل به مامور کنترل ارائه می شود.


پیشرفته ترین دزدگیر منزل

سیستم دزدگیر اماکن جزو مهم ترین تجهیزات امنیتی بوده و برای خرید آن باید حتما به بهترین مکان برای خرید آن مراجعه کرد. لازم به ذکر است که قیمت این تجهیزات تنها به انتخاب شما وابسته بوده و در پاسخ سوال قیمت چقدر است باید گفت قیمت های متنوعی از این محصول در بازار وجود دارد که با توجه به ویژگی ها و نوع آن متفاوت است. در بالا هم بهترین نمایندگی فروش اینترنتی برای خرید این محصول با مناسب ترین قیمت را به شما معرفی کردیم. امیدواریم خواندن این مطلب اطلاعات شما در این زمینه را افزایش داده باشد.

Call Now Buttonمرکز سفارش : 09126788378