نصب حفاظ شاخ گوزنی

امروز

به دلیل ایجاد امنیت ساختمان و پیشگیری از ورود سارقین و حیوانات از حفاظ شاخ گوزنی می توان استفاده نمود. در این مقاله توضیحاتی را درباره حفاظ شاخ گوزنی ارائه خواهیم کرد. حفاظ شاخ گوزنی از جمله حفاظ های دیوار می باشد که نقش مهمی در امنیت مکان ها ایفا می کند. در گذشته بیشتر حفاظ ها به صورت سیم خاردار یا نیزه ای بود که نقاط ضعف بسیار زیادی داشت. اما امروزه با حفاظ های شاخ گوزنی، نی زار و بوته ای رو به رو هستیم. این نوع حفاظ ها از نظر استحکام،ظاهر و امنیت بسیار پرکاربرد است و حتی مورد توجه پلیس نیز می باشد.


حفاظ شاخ گوزنی

قیمت خرید و نصب حفاظ از نوع شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی به گونه ای ساخته شده است که به دلیل نوک تیز آن به هیچ عنوان سارق نمی تواند از آن عبور کند. در ساخت این حفاظ از نوعی فولاد که بسیار مقاوم هستند و هم چنین میلگردهای 10 استفاده می گردد. علاوه بر این ارتفاع آن بستگی به شرایط دارد و امکان افزایش با توجه به نظر کارشناس و محل قابل نصب می باشد. بهتر است بدانید این حفاظ روی بتن،سنگ و فلز قابل نصب است.

نکته مهم: با توجه به نوک برنده و تیز، این حفاظ تنها برای محیط بیرونی قابلیت نصب را دارد و برای خانه هیچ کاربردی ندارد.


قیمت حفاظ شاخ گوزنی دیواری

کاربردهای حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی را می توان به عنوان یک حفاظ مناسب برای دفاتر اداری و پنجره های منزل های مسکونی استفاده کرد. این سبک حفاظ برای همه دیوارها با عرض های متنوع قابل استفاده است. به همین علت از این حفاظ برای برقراری امنیت در حیاط های آپارتمانی و بالکن ها می توان استفاده نمود. توجه داشته باشید رنگ سفید، طلایی، قهوه ای و مشکی از پرکاربردترین و پرطرفدارترین رنگ برای حفاظ های شاخ گوزنی می باشد. به یاد داشته باشید رنگ به کار برده شده برای حفاظ شاخ گوزنی در زیبایی و ظاهر آن نقش بسیار زیادی دارد.


نرده شاخ گوزنی آهنی
حفاظ شاخ گوزنی پر تراکم

مزایای حفاظ از نوع شاخ گوزنی

 1. مزایای حفاظ شاخ گوزنی بسیار زیاد می باشد. یکی از مزیت ها تراکم و ارتفاع بالای آن می باشد. این نوع حفاظ ها در اندازه و ابعاد مختلف در بازار به فروش می رسد. یک نکته که باید حتما در خاطر داشته باشید این است که حتما باید به تراکم و ارتفاع آن توجه لازم را داشته باشید. بهترین ارتفاع برای این نوع حفاظ، 90 سانتی‌متر می باشد. استاندارد تراکم نرده شاخ گوزنی به 10 سانتی‌متر می رسد.
 2. این نوع حفاظ از لحاظ امنیت بسیار بالا می باشد و بسیار پرکاربرد و زیبا می باشد. با نصب حفاظ شاخ گوزنی می توان از ورود سارقین به داخل خانه جلوگیری کرد. این نوع حفاظ به علت داشتن شاخ های تیز به هیچ وجه امکان رد شدن از دیوار را به کسی نمی دهد.
 3. احتمال سرقت از این نوع حفاظ بسیار کم می باشد به این دلیل که اصلا جایی برای قرار دادن دست و پا ندارد.
 4. این حفاظ از زیبایی زیادی برخوردار می باشد
 5. از این حفاظ به عنوان نرده نیز می توان استفاده نمود.
 6. در شرایط آب و هوایی متنوع این حفاظ دوام و ماندگاری بالایی دارد.
 7. عرض بلند این نوع حفاظ قابلیت این را دارد که میزان عرض دیوار را به خوبی پوشش دهد.
 8. حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع بسیار دقیقی دارد و برای دیوارهای کوتاه نیز مناسب می باشد.

خرید اینترنتی حفاظ شاخ گوزنی
مرکز تولید و فروش حفاظ شاخ گوزنی

طراحی حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی با یک ایده بسیار خاص طراحی شده است. این ایده شبیه به شاخ های محکم ، در هم تنیده و جذاب گوزن می باشد. یک ویژگی بسیار مهم در این حفاظ نوک تیز آن است که تاثیر گرفته از شکل کلی شاخ های گوزن می باشد.

حفاظ از نوع شاخ گوزنی چه ویژگی هایی دارد؟

 1. از ویژگی های حفاظ شاخ گوزنی می توان گفت که برای مکان های فراوانی قابل نصب هستند مانند ویلاها، باغ ها. ویژگی خوبی که این حفاظ ها دارند این است که به هیچ عنوان نمای ساختمان را دچار مشکل نمی کند و از جذابیت و زیبایی آن چیزی کم نمی شود.
 2. همانطور که در قسمت بالا به آن اشاره کردیم امنیت با این نوع حفاظ ها کاملا تضمین شده می باشد.
 3. اصلی ترین ویژگی های این نوع حفاظ وجود لرزش در آن است. اگر با دست تماس داشته باشد لرزشی در آن ها ایجاد می شود. این لرزش امنیت بیشتر را در حفاظ ها فراهم می کند.
 4. از دیگر ویژگی های حفاظ شاخ گوزنی می توان به جنس و استحکام بالای آن اشاره کرد. این حفاظ ها از فولاد ساخته شده است.
 5. اگر لرزش در حفاظ های دیوار وجود نداشته باشد، سارقین به راحتی می توانند از آن رد شوند. این نوع حفاظ مقاوم و ایمن باعث می شود امنیت ساختمان بیشتر فراهم شود و دزدها ناکام بمانند.

نرده حفاظ دیوار
نصب حفاظ شاخ گوزنی روی نرده

چه عواملی در قیمت دزدگیر شاخ گوزنی موثر می باشد؟

با در نظر گرفتن کارایی ها و مزایای حفاظ شاخ گوزنی، می توان گفت که این نوع حفاظ قیمت مناسبی دارد. این سبک دزدگیر برای ویلا و ساختمان هایی با متراژ بالا، انتخاب خوبی می باشد. در ادامه به مهم ترین عواملی که بر قیمت دزدگیر شاخ گوزنی تاثیرگذار می باشد، می پردازیم.

قیمت و خرید حفاظ شاخ گوزنی به چند عامل بستگی دارد؟.

 1. ارتفاع: مهم ترین عامل برای حفاظ شاخ گوزنی تعیین ارتفاع آن می باشد. هر چقدر ارتفاع حفاظ بالاتر باشد امنیت و قیمت آن هم  کمی بیشتر خواهد بود.
 2. قیمت: قیمت این حفاظ با در نظر گرفتن امنیت و کاربرد زیادی که دارند، بسیار مناسب می باشد. این نوع حفاظ در سال های گذشته یکی از پرفروش ترین نوع حفاظ ها بوده است. یکی از عوامل مؤثر در قیمت این نوع حافظ، اندازه ارتفاع و میزان تراکم موجود در آن می باشد.
 3. تراکم: همانطور که می‌دانید تعداد تراکم های نرده شاخ گوزنی با شیوه های متفاوتی سنجیده می شود. اما یکی از بهترین روش ها شمردن تراکم این مدل حفاظ ها تعداد میلگردهای پایین ترین قسمت بدنه نرده می باشد. معمولا این تعداد از تراکم 20 شروع شده و تا عدد 50 ادامه پیدا می کند.
 4. ضخامت میلگرد: خوب است بدانید در حفاظ شاخ گوزنی حتما باید از میلگردهای صیقلی و صاف تولید شود. این میلگردها دارای قطرهای گوناگون می باشند و معمولی ترین ضخامت موجود در بازار 9 و 10 میلی‌متر است. البته باید توجه داشته باشید که قطر 10 کیفیت زیادتری دارد و به هیچ عنوان توسط دزدها و سارقین خم نمی شود.

حفاظ میلگردی نوک تیز
حفاظ شاخ گوزنی با ارتفاع زیاد

مناسب ترین قیمت برای شاخ گوزنی کدام است؟

حفاظ شاخ گوزنی تراکم 20 ردیف که پایین ترین میزان تراکم را دارد، که مناسب ترین قیمت ها را دارا می باشند. عوامل دیگری نیز وجود دارد که در کاهش قیمت حفاظ ها بسیار اثرگذار می باشد. عاملی مانند ارتفاع حفاظ که می تواند پایین‌تر از 70 سانت باشد.

توجه داشته باشید که قطر میلگرد در تعیین قیمت بسیار موثر می باشد. معمولا قطرهای 9 و 10 میلی متری برای ساخت این نوع  حفاظ استفاده می گردد. به یاد داشته باشید امکان سفارش سازی و استفاده از میلگردهای قطر پایین‌تر از 9 میلیمتر نیز موجود می باشد.


نرده حصار دیوار
نرده شلوغ میله ای

نصب حفاظ از نوع شاخ گوزنی چگونه انجام می شود؟

حفاظ شاخ گوزنی را می توان با استفاده از 4 شیوه نصب نمود. در ادامه به این شیوه ها اشاره خواهیم کرد:

 1. نصب حفاظ با شیوه کوبیدن پیم در دیوار: برای نصب حفاظ روی انواع بسترها از روش کوبیدن پیم در دیوار انجام می پذیرد. برای کوبیدن پیم در دیوار، در قسمت بالای دیوار به وسیله دریل یک سوراخ به قطر 5 میلی‌متر به وجود می آید. علاوه بر این یک قطر پیم به قطر 10 میلی‌متر در داخل دیوار ایجاد می شود. پس از این مرحله، حفاظ روی دیوار بین پیم ها قرار می گیرد و سریعا جوش داده می شود. مرحله پایانی رنگ آمیزی و لکه گیری است.
 2. نصب حفاظ به وسیله بیس پلیت: اگر کارفرما از لحظه اول بداند که می خواهد از روش بیس پلیت استفاده کند، باید در هنگام دیوار چینی پلیت هایی را داخل دیوار کار بگذارد. علاوه بر این پس از اتمام ساخت دیوار، نصب حفاظ به آسانی صورت می گیرد. بنابراین پس از ساخت دیوار می توان پلیت را نصب نمود. توجه داشته باشید که فاصله پلیت ها از هم حداقل 1 متر می باشد. پس از کارگذاری پلیت ها، حفاظ ها به خوبی روی پلیت ها اتصال داده می شوند. پس از آن به وسیله رنگ آمیزی و لکه گیری زیباتر و جذاب تر می شوند.
 1. شاسی کشی: توجه داشته باشید اگر دیوار دارای پستی و بلندی باشد حتما احتیاج به شاسی کشی دارد. شاسی کشی یعنی سطح درب پارکینگ با سطح دیوار هم تراز خواهند شد. برای شاسی کشی بازدید یک کارشناس لازم است.
 2. نصب حفاظ به وسیله چهارستون: اگر حفاظ دارای ارتفاع زیادی باشد از این شیوه استفاده می شود. برای نصب حفاظ مرتفع، اول بایستی در چهارپایه این چهارستون ، 4 سوراخ به فاصله های منظم ایجاد شود. بعد در این 4 مکان، پیم کوبیده می شود و 4 ستون به آن وصل خواهد شد. اگر درپوش فلزی محکم یا پلیت موجود باشد، به این ستون متصل می شود.

شما می توانید علاوه بر خرید حضوری نسبت به خرید اینترنتی حفاظ شاخ گوزنی از شرکت حفاظ 20 اقدام نمایید.

Call Now Buttonمرکز سفارش : 09127800603