نصب حفاظ درب آکاردئونی

امروز

استفاده از انواع حفاظ درب آپارتمان، یکی از راهکار‌های مهم برای افزایش ضریب امنیت و پیشگیری از سرقت در محیط کاری یا مسکونی است. حفاظ آهنی درب، از جمله انواع حفاظ آهنی ساختمان است که امروزه در آپارتمان‌ها و مجتمع‌های مسکونی، تجاری، اداری، کارگاهی و انباری‌ها کاربرد وسیع یافته است. علی‌رغم بهره‌گیری از فناوری‌ها و تجهیزات پیشرفته مانند دوربین مداربسته، درب ضد سرقت، قفل‌های مدرن، دزدگیر‌های صوتی و...، حفاظ‌های درب آپارتمان، جایگاه و کاربرد خاص خود را حفظ کرده‌اند.


قیمت درب آکاردئونی فلزی

قیمت نصب و خرید حفاظ آکاردئونی درب آپارتمان

سارقین با وجود دوربین مداربسته می‌توانند با شگرد‌های مختلف وارد آپارتمان، شرکت یا انبار شوند اما اگر با مانعی مانند حفاظ آکاردئونی با قفل‌های فولادی و ضد دیلم مواجه شوند، قطعاً کار آن‌ها بسیار سخت خواهد شد. خرید یک حفاظ درب ورودی آکاردئونی مطمئن و نصب آن بر روی درب، قطعاً موجب جلوگیری از خسارت به سرمایه‌های مادی، سرقت اموال یا تجهیزات مالکان می‌شود. قیمت درب آکاردئونی محافظ ورودی منزل بر اساس هر مترمربع درب خانه محاسبه می گردد. با وجود استفاده از بهترین حفاظ درب آپارتمان، مالکین در هنگام ترک منزل و به ویژه در ایام مسافرت، از آرامش خاطر برخوردار خواهند بود.

رشد آپارتمان‌نشینی و تراکم جمعیت در ساختمان‌ها و مجتمع‌های مسکونی چند مرتبه، چالش‌های خاص خود را دارد. یکی از این مسائل، افزایش میزان سرقت و جرائم مختلف در محیط‌های آپارتمانی است. حفاظ درب و پنجره و دیوار ساختمان و آپارتمان، راهکار‌هایی ساده و در عین حال مؤثر برای جلوگیری از نفوذ سارقین به واحد‌های مسکونی و تجاری محسوب می‌شوند. این حفاظ‌ها ضریب امنیتی محیط کسب و کار و یا سکونت را افزایش می‌دهند و به عنوان عامل بازدارنده برای هر نوع سرقت شناخته می‌شوند.


عکس درب آکاردئونی

ویژگی‌های حفاظ آکاردئونی برای درب آپارتمان چیست؟

یکی از انواع حفاظ درب آپارتمان و محیط‌های تجاری، اداری و فروشگاهی حفاظ آکاردئونی است. نام این حفاظ الهام گرفته از آکاردئون است که به راحتی باز و جمع می‌شود. این نوع حفاظ در انواع مختلف مانند سه گل یا تمام گل تولید می‌شود و ضریب امنیتی ۹۹ درصدی را به همراه دارند. همچنین برای افزایش کارایی این درب‌ها می‌توان از قفل‌های مخفی و نیز قفل‌های آویز بیشتر استفاده کرد. از جمله دیگر ویژگی‌های این حفاظ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:


حفاظ درب ورودی خانه

کدام ساختمان‌ها به حفاظ آهنی برای درب نیاز دارند؟

فضاها و محیط‌های مسکونی، تجاری و اداری به دلایل مختلف به انواع حفاظ درب آپارتمان و متناسب با فضای خود، نیاز دارند.

امنیت یکی از مهم ترین مسائلی است که همیشه یکی از دغدغه های افراد است. به دلیلی اهمیت بالای امنیت محیط زندگی، محل کار و غیره، راه های افزایش امنیت محیط همواره در حال پیشرفت هستند. تمهیدات امنیتی مختلفی که امروزه در دسترس قرار دارند به علت پیشرفت راه های برقراری امنیت به وجود آمده اند.

یکی از آیتم هایی که از مدت ها پیش برای حفظ امنیت از آن استفاده می شود، حفاظ آکاردئونی آهنی است. با این که این نوع از حفاظ ها جدید نیستند ولی به دلیل کارایی بسیار مناسب خود، مدت ها است که برای تامین امنیت ساختمان ها از آن ها استفاده می شود. محبوبیت حفاظ آکاردئونی آهنی به اندازه ای است که با اینکه سال ها از زمانی این نوع حفاظ به بازار معرفی شده می گذرد، هنوز شاهد استفاده از آن ها در بسیاری از ساختمان ها هستیم.

در ادامه مطالب جزئیات مفیدی درباره حفاظ درب آپارتمان، قیمت خرید این نوع حفاظ، مزایا و معایب و ویژگی های آن ارائه خواهیم کرد. چنانچه قصد خرید حفاظ آکاردئونی آهنی را داشته باشید، مطالعه این مطلب می تواند راهنمای مفیدی برای شما باشد.


حفاظ درب آپارتمان

حفاظ درب آکاردئونی چیست؟

حفاظ آکاردئونی آهنی سازه تاشویی است که می توان آن را باز و بسته کرد. از این حفاظ برای بالا بردن ضریب امنیت آپارتمان ها استفاده می شود. حفاظ آکاردئونی روی در ورودی خانه و آپارتمان نصب می شود. این محافظ روی قاب درب نصب می شود و جنس آن از آهن است. ایده و طرح اولیه این درب محافظتی از ساز آکاردئون اقتباس شده و به همین علت نام این حفاظ نیز حفاظ آکاردئونی قرار داده شده.

با نصب حفاظ آکاردئونی آهنی در قاب درب اصلی، در واقع منازل دارای دو درب خواهند بود که این به معنی دو برابر شدن میزان امنیت آپارتمان است. زمانی که نیاز به استفاده از این درب نباشد می توان آن را به راحتی روی ضلع عمودی چهارچوب به جمع کرد و مزاحمتی نخواهد داشت. هنگامی که نیاز است که از این درب استفاده شود نیز می توان به راحتی آن را باز کرد و امنیت خانه را افزایش داد.


حفاظ آکاردئونی

کاربردهای محافظ آکاردئونی آهنی

همانطور که احتمالا می‌دانید، عمده کاربرد درب های محافظتی آکاردئونی برای بالا بردن ضریب امنیت منازل و آپارتمان ها است اما همه کاربرد حفاظ آکاردئونی به این اماکن خلاصه نمی شود. از این نوع حفاظ می توان برای تامین امنیت پارکینگ‌ها، فروشگاه‌ها، مغازه‌ها، انباری‌ها، محیط‌های اداری و کارگاهی استفاده کرد.

ممکن است به نظر رسد استفاده از حفاظ آکاردئونی آهنی به نصب روی درب ها خلاصه شود. باید بگوییم این فرض غلطی است. از حفاظ آکاردئونی می توان حتی برای بالا بردن امنیت پنجره ها نیز استفاده کرد. پنجره‌های سرتاسری و بزرگ و نیز بالکن‌های طبقه اول از مهم ترین اماکنی هستند که استفاده از حفاظ آکاردئونی آهنی در آن ها توصیه می شود.


محافظ آهنی در منزل

مزایای حفاظ‌ آکاردئونی چیست؟

پس از بیان این نکته که از درب های اکاردئونی جهت حفظ هرچه بیشتر امنیت استفاده می شود، باید اشاره کنیم استفاده از آن ها مزایای ویژه ای نیز دارد. در ادامه این مزایا را مشاهده می نمایید.


حفاظ درب آکاردئونی ضد سرقت
درب آکاردئونی

معایب درب آکاردئونی


حفاظ متحرک پنجره
نصب درب آکاردئونی فولادی

قیمت حفاظ آکاردئونی آهنی چقدر است؟

برای تعیین قیمت حفاظ آکاردئونی آهنی باید پارامتر های مختلفی را در نظر گرفت. در ادامه مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت این درب ها را معرفی کرده و توضیحاتی درباره آن ها بیان می کنیم.

قیمت آهن

از آن که حفاظ های آکاردئونی آهنی همانطور که از نام آن ها پیداست از جنس آهن هستند، بنابراین قیمت آهن تاثیر مستقیمی بر قیمت این حفاظ ها خواهد گذاشت.  نوسانات بازار آهن نیز اثرات مستیقی بر قیمت این محصول دارند. البته آن دسته از حفاظ های اکاردئونی که جنسی غیر آهنی دارند، از این قاعده مستنی هستند.

ابعاد درب منزل

ابعادی که مشتر برای سفارش درب آکاردئونی ارائه می کند نیز برقیمت حفاظ آکاردئونی آهنی تاثیر می گذارد. بدیهی است که سفارش درب های دارای ابعاد بزرگ‌تر، هزینه بیشتری دربرخواهد داشت.

هزینه حمل و نقل و نصب حفاظ آکاردئونی

نصب درب محافظ آکاردئونی نیز مستلزم پرداخت هزینه است. متخصصین این کار در ازای دریافت دستمزد مشخصی اقدام به نصب درب می کنند که لازم است هنگام سفارش حفاظ آکاردئونی آهنی درباره این مبلغ به توافق برسید. هزینه حمل درب آکاردئونی از محل تولید تا محل نصب نیز از دیگر هزینه هایی است که بر روی قیمت این درب اثر می گذارد.

Call Now Buttonمرکز سفارش : 09127800603